Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83618
    AIR
    Účastník (Participant)

    Bolševik síce s prevahou vyhral, lebo ho volili všetky socky a cigoši, ale je mu to hovno platné 😈 😈 😈

    #83619
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Ako sa dnes uz vytabacil do TV Miklos, uz nie je treba Ivetku??? 🤐

    Celkom dobre sa to vyvinulo….

    #83620
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Som vcelku spokojný s výsledkami volieb. 👍

    #83621
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Historia sa opakuje, kto ma nieco v hlave volil tzv. mensie zlo, bohuzial to sme my slovaci, viac ako 40 rokov vplyvu komunizmu na zdravy usudok, sa neda vymazat ani za viac ako 20 rokov, len na margo vsetkych socialnych vyhod chtivych, tych takmer 35% volicov, VY KOKOTI A KTO VAM TIE VASE SOCIALNE VYHODY; CO VAM SLUBUJE TEN DEMENT ZAPLATI????? Zasa len ten vas, sused, kolega, kamarat z ktoreho dani budu dotovane socialne vyhody.

    Socialne vyhody rozumej: 10 eur prispevok dochodcom pred vianocami, hokejove ihrisko pre jednu obec, ktoru ani nikto nepozna, vladne vozidla, posilnenie policajneho teroru, statne zakazky pre vyvolene firmy, Harabin sefom sudnoctva (korupcia sama o sebe) atd.

    #83622
    raptor
    Účastník (Participant)

    Bratmmmm ale mam silny pocit ze teraz sa uz zbytocne rozculkujes…

    vsak volby dopadli v globale nad ocakavanie dobre 👍

    kazda strana musi dosiahnut svoj vrchol… tak sa tesme ze Smer ho ma uz za sebou a odteraz pojde dole

    #83623
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Bratmmm ja sa nerozculujem, len sa pozastavujem nad jebnutostou 35% naroda, (prepacia mi ten vyraz)

    a myslim si ze cim viac ludi bude hovorit pravdu, tym lepsie, pretoze ja sa citim vo svojom veku este celkom produktivny a aj na buducnosti mojich este nenarodenych deti mi celkom dost bude zalezat…… cize nepozeram sa na veci tak ako clovek povedzme "po limite" , ktory je predajny aj za mojich 10 eur.

    Priklad z nedele (skutocne sa mi to stalo a prekvapilo ma to, avsak jedna sa o mojho dobreho kamarata tak nebudem menovat)

    samozrejme ze som sa ho pytal koho volil, po jeho odpovedi som sa asi 10 sekund nedokazal zmoct na reakciu, prva veta ktora zo mna vyletela znela "ty si jebnuty" Typek volil Slotu, a jeho dobrym dovodom bolo, ako sam uviedol to, ze Jano je sice buran a huron, ale aspon hovori pravdu……. 😶 do tohto momentu je to vsetko OK, nie kazdy sa narodi osvieteny a uvedomely a teda nejde do hlbky veci, Avsak v jeho pripade sa zamyslam nad tym dvojnasobne, pretoze system, ktory tu nastolil ten picus Fico, umoznil aby ho ex manzelka cez skorumpovane sudnictvo pripravila o novostavbu rodinneho domu, cez svojich skorumpovanych kamaratov policajtov podava sustavne nezmyselne trestne oznamenia. system, ktory tu nastolil cerveny otec naroda, umoznil, aby ten clovek nemohol mat oficialne ziadne prijem, system Dr. Fica ho dotlacil na same dno.

    Preto je smutne, ze zrovna tomuto cloveku nedochadzaju suvislosti a voli jedneho z Ficovej garnitury.

    #83624
    blackhole
    Účastník (Participant)

    kankoXF aj politicke strany maju svoj marketing, dokonca niekedy lepsi ako nadanrodne spolocnosti. Mimochodom nejak Ta to taha dolava ci?

    #83625
    raptor
    Účastník (Participant)

    Marcel ak je to je jeden z dvojice "simon a matus" tak som sa prekvapil aj ja silno..

    #83626
    blackhole
    Účastník (Participant)

    raptor bratmmmm …….. ved prave 😕

    #83627
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    blackhole Ty moj kamarat, netaha ma to dolava, len ma serie jedna vec. Ulysak a fuzaty sa schovaju za usmievavu tetu, ktora nevie povedat ani desat viet v kuse…., ktore maju zmysel a hodnotu.

    A mam obavu, ze ani nebudete teta premierom….

    Volby, by nemali kazde styri roky menit smerovanie statu tak radikalne, ze vsetko potom vyzera ako premarnene sance.

    raptor Ako je to s tymi zlavami? 😉 😛

    #83628
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kako zlava aj zprava… predvolebna kampan sa skoncila 😁

    ale ne, vsetko samozrejme plati

    #83629
    VMax
    Účastník (Participant)

    Blackhole: v našej dedine dostal Robertko 49% stačilo doniesť jedno rozjebané hasičské auto ktoré bude aj tak dedina splácať 5 rokov, pošaškoval Tu Kaliňák a bolo to, ľudia sú niekedy strašne krátkozraký 😠 , škoda tých 0.07 , škoda že Kotleba viac neagitoval, stačilo 0,5 % pre Kotlegu a už mohol byť Johny CASH na politickom smetisku aj z dýchavičnou Ančou … 😉

    #83630
    VMax
    Účastník (Participant)

    PS: páči sa mi že Slováci jasne ukázali že pravicový nacionalizmus a extrémizmus ich nezaujíma, zdá sa že je všetko inak keď tieto k***tské idei nebude mať kto živiť bude hádam medzi dobrými ľudmi pokoj a bratská láska. 😁 AMEN …

    #83631
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vmax co ti poviem

    poznam jedneho slovaka, inak dobry chlapec more, pltky a ine veci stavia doma v garazi, ktory sa ide coskoro zenit s krasnou madarkou zo slovenskym obcianstvó

    jeho buduci naďšvagor mu naznacil ze je plno madarov ktori maju plne zuby duraya a czakyho rovnako ako je plno slovakov ktori maju plne zuby szlotu a kötlebu

    a tieto volby to krasne potvrdili 👍

    #83632
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Kotleba, Slota, Duray, Csaky a im podobni su pre modernu spolocnost neakcptovatelni, ak napr. hlupy Janko zo SNS bol clenom vlady a teda elitou Slovenska, tak to Slovensko sa moze ist rovno splachnut a vytrhnut sa z mapy.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri