Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83603
    suicide
    Účastník (Participant)

    Janko aj ja takú chcem, aj si ju cvaknem, nemáš pre mňa takú?

    #83604
    raptor
    Účastník (Participant)

    Petko jasne ze mam, este mam par volnych nalepiek, takze kludne mi dnes zavolaj stretneme sa niekde na kavicke a mas ju mat

    #83605
    raptor
    Účastník (Participant)

    Jezis ten preklep ok ale tu hrubku.. EXEBAT OKAMZITE UROB MOZNOST SI PO SEBE OPRAVIT PRISPEVOK !!!

    neviem sa na seba pozerat jak som to napisal 😁

    #83606
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor 😁 niekto si potiahol z mojej zasoby! Betar jeden to sa nerobi… Moja trava, moj ruland a vlasak! ! 😛 🤣

    #83607
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Beriem si teda od Lehuška štyre ti nálepky na Stelvinku. Ak Ficko prehrá voľby idem kupovať BMW GSA 😕 aj keby som mal týmto svojim sebazničujúcim krokom prevrátiť na inú vieru všetkých ficovoličov . Inak kto pozná moje kufre , tak vie, že Antificovky nosím na nich už cez rok a na aute mi tiež jedna svieti 😛

    #83608
    pagy
    Účastník (Participant)

    Raptak, setri aj pre mna tie dve vyvolene nalepocky 🙂

    #83609
    egres2
    Účastník (Participant)

    Tak ako vo vláde.Portál samojediného 🤐

    #83610
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pagy vybavena vec, dostanes ich k olejcekom

    amis myslim ze by stacila aj jedna ale ked to citis stvornasobne kludne si ulav

    fiko volby prehra ale v zmysle ze nezostavi vladu.. 😈

    #83611
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Popijajuc ten r. vlašský ma chyta nostalgia, ked si uvedomujum, ze staci ak niekto za velkou "mlakou" alebo niekto na svojej jachte, si zaumieni a da 3 USD, alebo 4 EUR a zmanipuluje tolko ludi v suverennom state.

    V state, ktory nikdy nemal svoju cestu a svoj ciel. Iba sa zmieta s jazykom (do hneda) a raz oblizuje bielu farbu a potom cervenu.

    Kde nie je riziko kamaratit sa s grazlami a byt tak blby, ze sa nechaju este aj odfotit. Kde nie je riziko predpovedat pocasie a povedat, ze zajtra bude 30,126 stupna a pod…

    Pripijam na krasu nasich koni a rychlost nasich zien…

    #83612
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Jedna na Auto, druhá na moto a ostatné som rozdal antisympatizantom toho chuja 😈

    #83613
    raptor
    Účastník (Participant)

    …na povazenie aky je to cerveny oberk.. ked sa na neho diva rovnakymi ocami viacero ludi z opacnych stran

    …a zajtra hajde volit !!

    #83614
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Ešte som nebol trčím v robote, vonku 30st. v manínskej zraz VMAXakóv ani tam som nebol.

    #83615
    AIR
    Účastník (Participant)

    Ani ja som este nebol… je horuco… a koho mam teda volit? ci vol ako vol???? 😇 😈 😇

    necham si poradit, lebo z tejto diskusie som…. terazky nejaky zmeteny

    #83616
    klasik
    Účastník (Participant)

    Zatiaľ to vyzerá celkom zaujímavo, teda podľa odhadov. Žeby NIEKTO predsalen nemal dostatok kresiel na zostavenie vlády…. 🙄

    A dokonca to zatiaľ vyzerá že aj jeden dinosaurus vyhynie a nebude otravovať vzduch v parlamente. Len aby nenastal pri zrátavaní nejaký zvrat.

    #83617
    raptor
    Účastník (Participant)

    Same dobre spravy

    HZDS prec – SaS v hre – trvalo 20 rokov kym mlada generacia vystriedala staru, meciarovi zobral najviac hlasov jeho najvacsi cerveny spojenec, teraz moze v elektre premyslat nad tym ze preco sa neoplati liezt do cerveneho zadku a za 4 roky po nom pri dalsich volbach ani pes nestekne

    SMK prec – Bugar v hre – velmi sa tesim ze madari dali jasne najavo ze Czaky na Durayovych povrazkoch je pre nich rovnako neprijatelny extremista ako pre normalne rozmyslajucich slovakov Slota alebo Kotleba

    jedina chybicka krasy ze Szlota sa tesne dostal do parlamentu

    .. a Fico v opozicii kam sa vytlacil sam

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri