Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83588
    raptor
    Účastník (Participant)

    Oprava.. pri hzds a sns je to 10% pri smere je to 15%

    ..ja ti dam hodinky za milion ty cerveny buzerant !!

    #83589
    egres2
    Účastník (Participant)

    Samojediný. 👋

    #83590
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Co su to hodinky za milion? 😁

    #83591
    raptor
    Účastník (Participant)

    Takze dodatok, zlava 15% plati len ak niekto odovzda vsetky 3 hlasovacie listky SMER + HZDS + SNS

    (aby sa nestalo ze niekto si veselo odvoli Ficka a na Slotov alebo Meckov listok pride pytat zlavu)

    #83592
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor odpadnem z Teba, ako si to premakal!!! 😉

    Pri objednavke Ti predlozim pozadovane hlasovacie listy za 2+2 osoby. Ak sa nemylim to je zlava 60%. A co fcil???

    Toto ani "slovensky obchodnik" nedokaze…. Leda zeby, si bol aj dovozca. 🤣 🤣

    #83593
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Raptor len zabudol dopísať, že zľavy sa nedajú kombinovať 😁

    #83594
    pagy
    Účastník (Participant)

    Podla mna spravny slovensky obchodnik by si to mohol dovolit, lebo tu sa nepracuje s 20 az 30% marzami, tu ficia sto a viac percentne zisky…

    takze raptak? co z toho bude co hovoril kanko? 😁

    #83595
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pcha ze 100% zisky :)) ja mam tak 200% az 1000% marze

    tzn. zoberiem tovar a dostanem zaplatene ze som ho zobral a potom ho predam este dva krat drahsie nez je trhova cena :)) 🤣 🤣

    #83596
    pagy
    Účastník (Participant)

    Ano ano si ten spravny generalny riďo, ked si si takych dodavateľov nasiel… 😁

    #83597
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor poslem Ti do emailu zoznam toho, co chcem, co potrebujem a co by sa mi mohlo zist. 🤣 🤐

    A takto som zapredal Roba za D.I.D, plexi, kryty ruk, hlinikove kufre, pridavne svetla, hlavny stojan, deflektor a par dalsich malickosti. … 😈 😀

    Alebo, kupim celu motoj? Pri tej zlave sa to oplati. 60% je predsa 60%.

    p.s.: V tej BA kazdy obchonik s motovecami… Aaaaalec, nie kazdy….. 😀 😀 😀

    #83598
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Sorry, rusim to. Prave mi volal ON, sam ON a ze vraj, ak si to rozmyslim, da ma na nastenku.

    A Iveta pisala, zas, ze ona je to prave a mam tu zlavu vyuzit. A "Sulin" mi poslal SMS, ze si mam sluknut jointa a budem to hned vidiet inak.

    Co sculeky?

    p.s.: TT 955i ked vybavis so 60% zlavou, Raptaku, tak Ti donesiem tie listky. 🙂

    #83599
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kanko mal by si prestat hulit do toho rulandskeho lebo potom ti ani divá sviňa ostrapcovaná nerozumie

    #83600
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Rulandske? fuuuuuu tazke vino jak tak na to kukam 🤣

    k veci; pravy slovensky cerveny (pod)priemer- pardon mal som na mysli toho k***ta premiera, dnes podal trestne oznamenie priamo na generalnej prokurature, pretoze ho KDH obvinilo z nekaleho financovania strany, avsak Lipsic ma dokaz, takze neviem neviem, zeby kon ktory skapina kopal okolo seba?

    #83601
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Ujo Lipsic sa nahodou dostal k audionahravke… Ma to na CD, alebo na kazete znacky Emgeton? 🤣 🤣

    Ta tlupa pri koryte a ta druha, co sa tam chce dostat sa naozaj nehanbia a nestitia nicoho. Na vsetko sa aj tak poskladame my "obycajni ludia".

    Najviac sa mi paci, ako sa analytici zo zahranicia vyjadruju k tomu, kto si zasluzi a kto nezasluzi vyhrat volby. 👎

    Nech idu do prdele a nechaju nas zit. 🙂

    p.s.: Idem si ja otvorit RR rocnik 2009… Vychladene a syr k tomu…

    #83602
    raptor
    Účastník (Participant)

    Trochu nepomer

    Fico koli SDKY ako iniciativni pionier cestuje do Svajcu, kde svojou pritomnostou prispieva ku zvyseniu investigativnej cinnosti svajciarskych organov… aka to skoda ze takto promtne nas sudruh nezareagoval pri emisiach

    ked na neho vytiahne rovnako spinavu kartu akou hral on sam tak uteka osobne vyplakavat na generalnu prokuraturu

    dufam a verim ze ten cerveny bolsevik pri koryte dalsie 4 roky nebude… 😟

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri