Casperr
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
Casperr
Účastník (Participant)Uz sa tesim, super 🤣
Casperr
Účastník (Participant)Nadhera ako sa Rossi predbieha s Haydenom. 🙂
Casperr
Účastník (Participant)Zeby to malo nieco spolocne s prichadzajucim 1 Aprilom ??? Ak nie, bude exebatu skoda.
Casperr
Účastník (Participant)Je to skvele, konecne hra co mi aspon trosku zazenie abstak 🙂
Casperr
Účastník (Participant)Ja mozno: Alpy, Chorvastko, okruh Brno alebo Hungaro, samozrejme dake zrazy a vyjazdy po nasom malebnom Slovensku 🙂 este neviem kedy, s kym, ale snad nieco z toho vyjde… Chcel by som aspon raz tolko ako v mojej prvej sezone 2006.
Casperr
Účastník (Participant)def : mas pravdu 🙂
Casperr
Účastník (Participant)Tak to bolo o chlp 12 rocnej 😟
Casperr
Účastník (Participant)Ahoj Draciatko, vsetko najlepsie aj odo mna, cmuk 😉 Tiez som pred chvilkou slavil stvrstorocie 🙂
Casperr
Účastník (Participant)Ahoj, no uvidime, ak sa mi bude dat, pridem ukazat svojho nahaca 🤣) Caf
Casperr
Účastník (Participant)Myslim ze zaujimavejsi futbal ako prstami by bol prsami 😀 😀 😀 Ale kosil som sa na tom velmi dlho 😁
Casperr
Účastník (Participant)Sa mi zda ze Shakira pribrala ze ? 😁 😁 😁 😀
Casperr
Účastník (Participant)CBR900 ano spominam aj ja. Odmietli ste WEWIN paplon 😁 Ale vtedy bola ozaj riadna kosa, neboli nasledky ?? Dik za upozornenie, vykonam !!! 😉
Casperr
Účastník (Participant)Zdravim vas vsetkych. Presne, mate pravdu ze Jesen ma svoje obrovske caro na vozenie. Oci mam pomali viac na prirode ako na ceste 😀. Vyberam si vyjazdy cez rozne horske priechody v okoli a kocham sa tou nadherou. Sice sa teraz kocham doma anginou, asi som nachladol pri vikendovom jazdeni, ale stalo to zato, nelutujem. Tak si uzivajte posledne kilometre naplno a hlavne sa teplo oblecte 😉
Casperr
Účastník (Participant)Caute All. V Sobotu poobede som chcel prist pozriet, pokecat, zaspievat „pojeb*li kone voz 😁“ ale pri vychutnavani poslednych km v tejto sezone som chytil defekt klincom a zaspieval som si iba „pojeb*li klince voz 😠 „. Tuto sezonu uz 2 krat. Totalna smola kua. A tak som doma susil, spat sa mi nechcelo. Ale aspon vy ste sa bavili na plne obratky ako pozeram z foto 😉 a aspon touto cestou vas vsetkych pozdravujem.
-
AutorPríspevky
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
