Connect with us

Podujatia

Motocykel 2023. Po rokoch poriadna výstava

Publikovaný

on

Posledné roky sa zrovna neniesli v duchu osobného stretávania a hromadných akcii. Pred rokom sme nevedeli, čo bude o týždeň, ale časy neistoty sú preč a aj výstava MOTOCYKEL A BOAT SHOW 2023 sa vracia v plnej sile. Medzi vystavovateľov sa zaradili takmer všetci veľkí hráči, ale aj menšie nádejné značky. V každom prípade budeme mať bohaté zastúpenie z Európy, Japonska aj Ameriky. Pozrime sa na zoznam značiek a prejdeme si aj niektoré novinky, na ktoré sa veľmi tešíme.

Tento rok sa v inchebe uvidíme s týmito vystavovateľmi: Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM,  CF Moto, Ducati, Godet-Vincent, Harley Davidson, Honda, Husquarna, JAWA,  Keeway, KTM, Kuberg, Kymco, Lambretta, Moto Morini, MP Korado, Super Socco, Suzuki, SYM, Triumph, UM, Xmotos, Yamaha či Zontes.

Ak sa na ten zoznam pozeráš, ako na program Pohody, kde poznáš len 3 kapely, nevadí. Poď aj tak, som si istý že si tam každý nájde pár svojich srdcových značiek a k tomu možno prekvapí aj pár zatiaľ menej známych. Z novín a internetu sa dozvieš veľa, ale živý kontakt je živý kontakt 😉 Nedá sa spomenúť každá značka a každý jeden stroj, ale pozrime sa aspoň na niektoré. Mnoho noviniek sme už predstavili v našich článkoch.

SUZUKI

Suzuki prinesie na výstavu 3 novinky. Na novom motore postavili nový V-Strom 800DE a GSX-8S. Ukáže sa aj nový skúter do mesta, Address 125.

Suzuki V-Strom 800DE a GSX-8S
Suzuki V-Strom 800DE a GSX-8S

BMW

Značka BMW na výstave Motocykel predstaví viacero noviniek a špeciálnu edíciu k 100. výročiu BMW Motorrad. Môžeme obdivovať R NineT 100 Years, inovované M 1000 R, športovú žiletku S 1000 RR aj zástupcu mestskej elektromobility v podobe skútra CE 04.

Honda

Najočakávanejšie novinky od Hondy sú bez debaty nový Transalp a nový Hornet. Nesmieme zabudnúť na novú verziu postavenú na 500 kubíkovom motore – CL500, väčší CMX1100T Rebel a nová Forza 125.

XL750 Transalp

Triumph

Z Británie sa tešíme na také novinky, ako sú Street Triple 765 RS, ktorý je od základú prekopaný. Mašiny z edície chrome, konkrétne Scrambler XE chrome a lokomotíva Rocker GT chrome. Pre cestovateľov budú zaujímavé Tiger 1200 vo verziách GT pro a Rally Explorer, aj Tiger 900 vo verziách GT pro a Rally pro. Strednú triedu podržia modely Trident a Tiger Sport.

Pre kávičkárov a milovníkov klasiky budeme môsť na stánku vidieť modely ako Speedmaster, T100, T120 či Bobber.

Street Triple 765 RS

Ducati

Veľkým lákadlom výstavy bude určite aj stánok tejto talianskej značky. Uvidíš modely, ako DesertX, nový Diavel V4, inovovaný naháč Monster vo verzii SP, Streetfighter V4 S či aplský krížnik Multistrada V4 Rally.

Streetfighter V4 S

Toto všetko ale aj mnoho ďalšieho uvidíme na tohtoročnej výstave MOTOCYKEL a BOAT SHOW 2023. Vidíme sa v Inchebe!

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri