Connect with us

Spravodajstvo

Red Dot Award pre Honda Forza 750

Publikovaný

on

Prestížne ocenenie Red Dot Award sa udeľuje každý rok v kategórii produkt, značka a dizajn. Víťazné výrobky sa predstavujú v múzeu dizajnu Red Dot v historickom centre dizajnu Design Zentrum Nordrhein Westfalen v nemeckom Essene. O víťazných produktoch rozhoduje porota zložená zo 40 medzinárodných expertov, ktorí testujú, hodnotia a diskutujú o každom príspevku. Takže je jasné, že to nebude len „nejaká“ cena. Ale potvrdenie skutočnej kvality v danom smere.

V Red Dot Awards sa pravidelne umiestňujú aj produkty spojené so svetom motocyklov. V roku 2020 sa v ocenených objavila Honda CBR1000RR-R Fireblade SP, Yamaha Ténéré 700 a elektrický Super SOCO TC-MAX. Z doplnkov to boli enduro tlmič výfuku Akrapovič Slip-On Line (Titanium), či teflónom potiahnutá sekundárna reťaz AM Environmentally Friendly Chain. V roku si víťazstvo pripísali Can-Am Ryker, Ducati Diavel 1260 a Akrapovič Evolution Line určený pre motocykle BMW S 1000 RR.

V ročníku 2021 sa s víťazstvom vrátila Honda a získala ho za svoj veľký skúter Forza 750. Skúter bol uvedený na trh v roku 2020 ako zástupca Grand Touring kategórie. Honda tak zaručila komfort spojený s výkonom dvojvalca, brzdami  a pružením spĺňajúcim motocyklové parametre.

Honda Forza 125 / 300 momentálne patrí medzi top modely v segmente prémiových mestských skútrov a oba majú kopec priaznivcov aj v našich končinách. Veríme preto, že Forza 750 nebude len o dizajne, ale dokonale naplní naše očakávania od veľkého skútra.

Toshinobu Minami, Chief Operating Officer pre Honda R&D sa vyjadril: „Máme za sebou ďalší úspešný rok, keď sme získali niekoľko ocenení v kategórii produktového dizajnu svetovo uznávaných ocenení za dizajn. Od svojho založenia sme sa v spoločnosti Honda vždy snažili naplniť v dizajne cieľ spríjemnenia každodenného života zákazníkov. Veríme, že získanie tohoto ocenenia je uznaním nášho úspechu v tejto oblasti. Budeme pokračovať v dodržiavaní tohto nemenného princípu a myslieť „outside of the box“ pri navrhovaní produktov, ktoré zákazníkom prinesú prekvapenie a vzrušenie.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri