Connect with us

Spravodajstvo

Stealth Edition: limitovaná edícia modelov Bonneville od značky Triumph

Publikovaný

on

Neoddeliteľnou súčasťou britskej značky Triumph je rada Bonneville. Patrí pod skupinu motocyklov s označením Modern Classics. Ide o motorky, ktoré majú klasický dizajn, veľkú charizmu. Vynikajú svojím spracovaním, ale hlavne – sú postavené modernými technógiami. To najlepšie zo starého aj nového sveta. Po technickej stránke sa v týchto radoch veľa vecí nemení. Snáď okrem príchodu malých 400viek. Po stránke dizajnu je to oveľa zaujímavejšie. Minulý rok sme mali v podobnom duchu Chrome Collection. Najviac emócii však určite zanechala správa o konci Triumph Thruxton a jeho poslednej edícii Final Edition.

Výnimočnosť Stealth Edition

Ide o špeciálne – ručne maľované farebné kombinácie na ôsmych modeloch Bonneville.

Proces lakovania začína nanesením základnej vrstvy kovovej „Silver Ice“ so zrkadlovou povrchovou úpravou na každú nádrž, po ktorej nasleduje presne umiestnená tmavá až svetlá grafitová vineta „Sapphire Black“. Nakoniec sa nanesie priesvitný tónovaný lak vo viacerých vrstvách, aby sa vytvoril hlboký a bohatý vrchný náter.

Prechod od tmava tónovaného grafitu k žiarivej farbe ožíva, keď je vystavený svetlu, pričom sa mení odtieň a tón za rôznych podmienok a z každého uhla vyzerá inak. Ručne maľovaný povrch zaisťuje jemné variácie, vďaka čomu je každý motocykel skutočne jedinečný.

Osem edícií Triumph Stealth zahŕňa

  • Bonneville Speedmaster v červenej farbe
  • Bobber vo fialovej
  • T100 a T120 v nápadnej modrej
  • Speed Twin 1200 v červenej
  • Speed Twin 900 v zelenej
  • Scrambler 900 púta v oranžovej
  • T120 Black má matný strieborný povrch.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri