Connect with us

Spravodajstvo

Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory v nových farbách Speed White

Publikovaný

on

Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory Speed White

Predstavovať vám vlajkové stroje Aprilia RSV4 Factory (217 k / 159.5 kW a 125 Nm) a Tuono V4 Factory (175 k / 129 kW a 121 Nm) je ako nosením dreva do lesa. Avšak zaujímavé je, že výrobca aktuálne priniesol nové sfarbenie Speed White ktoré vás vystrečí z radu. To bude k dispozícií len po limitovaný čas do konca roka 2023 a spraví tak z týchto mašín ešte väčšiu raritu.

Áno, ako by si hádal, tento dizajn je inšpirovaný ostrým strojom Aprilia RS-GP z tohtoročného podniku MotoGP. Klasická bielo-červená farebná kombinácia je doplnená na červeno sfarbenými diskami. Vyzerá to famózne! Aprilia V4 Factory a Tuono V4 Factory bude tak v ponuke s tretím farebným variantom, ktorý sa pripojí k už existujúcim Time Attack a Ultra Dark. A úprimne? Tento je najkrajší, na Ultra Dark nám chýbajú tie veľké logá Aprilia…

Samozrejme predstavenie tejto novinky (alebo úpravy…) mali na počas Veľkej ceny Ameriky v Texase samotní jazdci Aprilia Racing: Aleix Espargaró a Maverick Viñales. Veď kto iný by lepšie spropagoval túto vecičku ako oni dvaja?

Ak vás zaujíma cena, tak jedna dobrá správa – podľa informácií na webe importéra sa nebude za túto limitku priplácať. RSV4 Factory 1100 stojí 20.499 € za akýkoľvek farebný variant. Pri Tuono V4 Factory je cena ešte o niečo nižšia: 16.699 €. Opäť, výber sfarbenia je len na tebe, nič sa nepripláca.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri